zapamiętaj mnie
Jesteś niezalogowany, załóż konto jeśli go nie posiadasz, lub przypomnij hasło

Informed - Internetowa Informacja Medyczna

Alternative content

Przejdź do wyboru specjalności medycznej

Ostatnio zaktualizowane wizytówki

Indywidualna Praktyka Dentystyczna Małgorzata Kowalska

Wrocław

Pełen zakres: leczenie kanałowe pod mikroskopem, chirurgia, protetyka, implantologia, endodoncja, stomatologia estetyczna, RTG, tomograf 3D, pantomograf 2D,cefalometr(zdięcia dla ortodoncji), więcej

"Reumed" Przychodnia i Klinika Jednego Dnia NZOZ

Lublin

Reumatologia zajmuje się schorzeniami zwyrodnieniowymi, zapalnymi i metabolicznymi stawów i kości oraz zapalnymi chorobami tkanki łącznej. więcej

Znajdz nas na facebook'u

Aktualności

  • http://www.informed.com.pl/main/KORONAWIRUS-informacje-o-pomocy-in-190.htmlNFZ info: 800 190 590

    Tel. alarmowy: 112

    Pogotowie ratunkowe: 999

Artykuły

3 skuteczne sposoby na relaks po ciężkim dniu pracy

28-05-2020

Pęd życia, natłok codziennych obowiązków, zatłoczone miasta i brak czasu dla siebie mogą skutkować złym samopoczuciem. Często zdarza się, że wśród natłoku spraw, zapominamy o sobie. Jednak warto nie tylko nauczyć się szybko i sprawnie pracować, ważne jest także, aby umieć odpocząć. Jak zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy? Oto nasz sposoby.

czytaj całość

Podróże dalekie i bliskie, przyjemność czy niebezpieczeństwo?

28-05-2020

Od kilku lat co roku coraz więcej Polaków wyjeżdża w tropiki.  Ale czy powrót do rodzimego naszego kraju jest tylko wypełniony wspaniałymi wspomnieniami oraz przepięknymi zdjęciami? Czy może możemy przywieźć „coś” dodatkowego?.... Ale co? 

czytaj całość

Recepta online - lekarz online. Jak to działa w praktyce?

28-05-2020

Największą zaletą konsultacji online jest ich dostępność - w zależności od serwisu i typu połączenia, może być to nawet 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Istnieją różne sposoby na uzyskanie porad online. Może być to komunikator tekstowy, wideo-rozmowa, ale także konsultacje bez kontaktu w czasie rzeczywistym.

czytaj całość

Generator ozonu OTS-15

28-05-2020

Ozonowanie pomieszczeń to szybkie i jednocześnie skuteczne rozwiązanie w walce z drobnoustrojami znajdującymi się w powietrzu i na różnych powierzchniach. W pomieszczeniach prywatnych pozwoli zadbać o zdrowie domowników, a w obiektach usługowych zwiększy bezpieczeństwo zarówno osób zatrudnionych, jak i Klientów. 

czytaj całość

Zanokcica paznokciowa a zastrzał

28-05-2020

Zanokcica. Należy do zakażeń tkanek budujących osadzenie paznokcia i rozwija się tuż przy jego podstawie. Początkowo obejmuje okolicę pod obrąbkiem naskórkowym lub też między macierzą paznokcia, a samym paznokciem. W cięższych przypadkach zakażenie umiejscawia się między macierzą a paliczkiem.

czytaj całość

Ostatnie komentarze