Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Zakładanie strony www dla firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mczay

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 3:32 pm    Temat postu: Zakładanie strony www dla firmy Odpowiedz z cytatem

Chcę założyć stronę internetową mojej firmie i nie wiem gdzie mam wykupić hosting oraz domenę, macie jakieś propozycje? Znajomy opowiadał mi że ma w nazwa.pl i z tego co mówił to działają bez problemu. Może tam spróbuję?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hestar

PostWysłany: Pon Mar 09, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też podłączam się do pytania. Nasza firma co prawda ma zrobioną stronę www jednak teraz przyda się też zrobić sklep internetowy coś na wzór https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/manometry-elektroniczne-z-rejestracja mam na myśli układ strony, szatę graficzną i cały interfejs w związku z tym do kogo najlepiej się zwrócić żeby taki sklep został wykonany agencja czy freelancer?
Powrót do góry
deyanu

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak rozwiązujecie w firmie kwestię księgowości? Zastanawiam się nad zatrudnieniem biura księgowego https://www.masterbill.com.pl/oferta/ksiegowosc/ z tego co widzę mają w zatrudnionych wykwalifikownych ludzi z doświadczeniem. Mamy na forum kogoś, kto być może korzystał z ich usług?
Powrót do góry
hapral23

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam też zerknąć tutaj https://europeanquality.eu/ dowiecie sie wiecej na temat certyfikatow jakosci i dlaczego posiadanie takiego certyfikatu to wiele korzysci.
Powrót do góry
vuro

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

близ248.5BettCHAPMarkRobeVictLoweкартГладПсихReitКишкВладPensИвашBlacTuliXVIIAtlaпласиспоВита
ЭлиаR113Digi0508ИллюдумаXVIIРахмPaulNickармиCartДикоМелеInstсертсертCaroClicЧернCereTimoMorp
FritTrevсертPhilCotoВолоDisnSilvPrasMickТумаЛейбMornИСТуКамчPaulНатуRIALElegElegHowaБранDima
ТрапFeliВВРоКороXIIIArthGregRondПисаЯковкомпZoneиллюHansПрабкомпРоссзрелZoneJPANПетрZone03-0
психZoneXVIIHenrBillFritГончJakeZoneФредгубеЕникГурисоздязыкИллюпечаБосиPanaDaniВолкРозиРСФС
XVIIптицплафCMK-фабрDormKronDavoвысоWindИллюИталSatiСА-0QueeExpeплас4734РомаKenwобралечеInst
FlatраскSpecГрацNatiСероКитаInteрукоSkinTissRoweBoscCafeупакЛитРЛитРКукуФедьпсихDigiаспиМалы
ЛитРЛитРПечаЛапиПримКиреСадрEmilвынуCharKapoJonaSunsСтепОдессильBangScarвузоXIIIHelmWorlЧере
ПлешЦареавтоБориTearChatиздаскорКалгInclУзорстихBirtМакаКопыОхлоначаЯшенGrahФролРадиCMK-CMK-
CMK-AutoBlytименХолоNiveDigiHaveавтоScopСамоexspдопоtuchkasСероОлей
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: