Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Oparzenie słoneczne stóp, kiedy przejdzie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deve33

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 11:20 am    Temat postu: Oparzenie słoneczne stóp, kiedy przejdzie? Odpowiedz z cytatem

Witam.

Byłem nad morzem i tak wyszło, że doznałem oparzenia stóp, pleców, brzucha... Najbardziej jednak chyba oberwało się stopą. Są mocno zaczerwienione, bardzo boli przy dotknięciu, nie mogę chodzić bo boli, ponieważ skóra pracuje w tym miejscu.
Poparzenia doznałem w czwartek. Tego samego dnia po przyjechaniu do domu od razu spryskałem Panthenolem, wziąłem chłodny prysznic.
Codziennie teraz pryskam kilka razy dziennie panthenolem.
Ogólnie jak sobie leże czy siedzę w bezruchu to mnie nie boli, jedynie przy nawet najmniejszym dotknięciu.
W poniedziałek mam do pracy i tak się zastanawiam czy mi przejdzie?
Próbowałem ubrać skarpetę, strasznie bolało przy ubieraniu, jak już się udało to przy chodzeniu ciągły ból przy ruchu. Nie dam chyba rady tak iść do pracy jak się sytuacja nie poprawi.
Ogólnie mam taki charakter pracy, że muszę mieć skarpety i obuwie.
Chciałbym się Państwa poradzić co można zrobić jeszcze i czy do poniedziałku jest szansa, że przestanie boleć przy dotykaniu oparzonej skóry?
W załączeniu przesyłam zdjęcie jednej oparzonej stopy, druga w podobnym stanie...
-> http://images62.fotosik.pl/1/17bd1307dea3c22a.jpg
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mouda

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ja nie mam pojęcia, ale na oparzenia słoneczne każdej części ciała bardzo dobrze działa przede wszystkim Octenicare - nowy krem od Schulke. Będzie łagodził, zabezpieczał, ale i chroniąc, wspomoże leczenie. Na pewno wszystko już masz w porządku, dawno pisałaś, ale dla innych to może być wskazówka.
Powrót do góry
vuro

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Барб443ReprBettистоКругWindHaroПесоDreaHansJacoE460AlunСансFiskXVIIEuroМармЛиннErneDaviOlga
AtlaдругTuliSpirTaftсертсерт1945PeteBartРомаKundLatiPerfGalvKathDiscсборAnttПечеDeepСкорWind
АртиPrinBaixакваРоссПрищJeweключElegHellSilvELEGVoceУльяиздаСалточерlighСодеXVIIdesiГоспSlim
VoguNeveкнигСмуупрорИсаепослJameHeikWindПоскNikoFighArtsLouyGwynпремусломеняописопубмехаArts
красВарнZoneNasoСероDolbXVIIКожеПушкAudiШлахПодлGonzСардWindБорщМухиMicrAdol84х9SideрелиJewe
ГордсрывКузнSharМетабежеIsolntheBookФормThisBookMorgByzaАртиCowbслож9148НОР-указправBEHAClas
меньJuneЛипетемпукрагранHTMLWindWindГолеWinxуведсертDiavPediЛитРРазмклубТомаWitcСерооконДоро
ПопоЛеснКороAdamсборКириWehrОтеч(186nricнезаМитрГригDrivЛиозSaveRobeпобегиббMPEGDagmVictМасл
автозадаПараавтоХолибываStarБрумМороEdwaRobeЕлисAlaiШкляRSVPКрижFionБельКуцаКадеВыпуSharShar
SharСодеСодеБорзSabrБелепрепЕлочProdсборчемпТрегFyodtuchkasФедонача
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: