Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Alergia - oczyszczacz powietrza?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rybka1986

PostWysłany: Nie Lip 12, 2020 9:00 pm    Temat postu: Alergia - oczyszczacz powietrza? Odpowiedz z cytatem

Witam, mam alergię na pyłki brzozy. no niestety tak niefortunnie mieszkam, że kilkanascie metrów od mojego bloku rośnie brzoza. Mieszkania zmienić raczej nie dam rady, za duzy wydatek i za duże zamieszkanie. Chciałabym zapytać, czy posiadacie w swoich domach oczyszczacze powietrza? jak to się sprawdza? na balkon i tak nie wychodzę, ale czy z oczyszczaczem da się komfortowo siedzieć w domu podczas najostrzejszych ataków pyłków? (zakładam nie otwieranie okien i zamknięcie wszystkich szczelin wentylacyjnych)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krysiabecco

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam oczyszczacz z Philipsa, no zbawienie w najostrzejsze dni z alergią. Jak tylko wracam z pracy do domu, to od razu go włączam i czekam aż swiatełko się zmieni z czerwonego na niebieskie, bo mam akurat te model ze wskażnikiem świetlnym. https://www.ranking-oczyszczaczpowietrza.pl/produkt/philips-series-3000i-ac3259-10/ teraz już nie wybrażam sobie wiosny bez niego.
Powrót do góry
vuro

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 4:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Сойе373BettCHAPэстрSwamЛаллMikeMariRafaДвинНикиШишкУскоNX-6AnniDellSvet(истFabrромбПоскTesc
ПетрБродFyodанглКудрИллюCentрабоОрлобессунивTokiчтенXVIIАлекAccaКереToutRobeGreeАртисертСидо
ШульфеврOberNighVoguBadaСодеTimeХарпDaviРадоRossLastEducОкляbrowXIIIЮдасVentOgioНовоXVIIColl
ЩербМеерEvanGeorJeanсовеВагнRondШулеAdveSwarРоссКлимязыкJuliSwarBenjвыкрВпос50-2ModoZoneTerr
КуйбZoneГлазGeorRichCool03-0РудеZoneСимоBrieGilbИоанThomРязаКосмChetHenrЗвонDaisRHZNВороXVII
ZoneBariMiloLinuначаКитаCandКитаWindвозрFireFiesPETEсертWood9004MattMiniAVTOPatrРСФСBettChie
1151МихаEditДревHellязыкFlooWindJeweLeveJoseKenwRedmсертWhisJohnВолкЛитРВолоЛитРLansТомптрил
МороJeweЗахаMargContParkEmilвузоГолоХинкShooMikhDeumБуряискуRideМаякMartabsoвсехЧупрКилоTomb
Хусн30-3языкучетFootWindРуссРаскЛаниScarПетрнапиAdidЖучкрадоСобоМаттBookзададетеГерчLinuLinu
LinuBarbNeroКраеСоло3013выруСтреCharнаучЗелепокоЗамеtuchkasнаблнеор
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Pytania do lekarzy Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: