Forum www.informed.com.pl Strona Główna strona główna Internetowej Informacji Medycznej

Artykuły  
 FAQFAQ    SzukajSzukaj    UżytkownicyUżytkownicy    GrupyGrupy    RejestracjaRejestracja  
 ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    ZalogujZaloguj  
Dobry Dentysta, Stomatolog Białystok

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Podziel się swoim doświadczeniem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piteronly

PostWysłany: Nie Gru 07, 2008 9:49 pm    Temat postu: Dobry Dentysta, Stomatolog Białystok Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Po długich poszukiwaniach dobrego stomatologa, udało mi się znaleźć świetnego dentyste. Dlatego zdecydowałem się napisać na forum.Każdy kto szukał, wie że dobry dentysta jest na wagę złota.
Świetna obsługa, przemiła Pani doktór i przystępna cena. Polecam
Jest na Kołłątaja , akurat niedaleko mnie.

Gorąco polecam
Piterc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kryyysiaaa

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 8:19 am    Temat postu: a Wrocław? Odpowiedz z cytatem

A jakiś dobry dentysta stomatolog itp. z Wrocławia ? Najlepiej taki który leczy bezboleśnie Wink
Powrót do góry
sisi12

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 10:21 am    Temat postu: Stomatolog dziecięcy kraków Odpowiedz z cytatem

Mnie z kolei interesuje stomatolog dziecięcy z Krakowa. Czy ktoś z Was korzystał może z usług tego gabinetu?
Powrót do góry
Emiliee

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 6:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wielu przypadkach leczenia sprawdza się chirurgia stomatologiczna Gdańsk. W końcu przykładowo wyrywanie zębów jest zabiegiem trudnym. Także najlepiej tym kierunku zgłosić się do specjalistów. Wiele dobrego miałam okazję słyszeć o http://perfect-dentalclinic.com/uslugi/bezbolesna-chirurgia-stomatologiczna/ . Ponoć są to specjaliści, który skutecznie i bez najmniejszego bólu leczą zęby.
Powrót do góry
kuczajka

PostWysłany: Pią Paź 11, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym zawodzie liczy się profesjonalizm oraz bardzo ważne jest podejście do pacjentów, w końcu ile osób w ogóle boi się dentystów? A skąd take emocje? A to przez to, że część z nich nie obchodzi się łagodnie z pacjentami lub ma złe podejście. Dlatego ja mogę polecić stomatologów https://dental-team.pl/ , którzy moim zdaniem jest prawdziwymi profesjonalistami. Znają się na rzeczy i mają świetny kontakt z pacjentem
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.informed.com.pl Strona Główna -> Podziel się swoim doświadczeniem Wszystkie czasy w strefie GMT
Strona 1 z 1

Skocz do: